Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

#плічопліч: У Житомирі відбувся майстер клас від гравців ВК «Житичі-Полісся» для ліцею № 21. ФОТО. ВІДЕО  

29 Лютого 2024 • 16:00

Кіл-сть переглядів: 361

Сьогодні, 29 лютого, в ліцеї № 21 м. Житомир у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбувся майстер клас від Володарів Кубку України 19/20 сезон, Володарів Супер Кубку 21/22 сезону ВК «Житичі-Полісся» для ліцею № 21.

 

Зустріч організувала амбасадорка проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» Юлія Єлістратова. Віцечемпіонка світу в естафеті наголосила на значенні таких змагань для розвитку шкільного спорту.

«Спорт рухає наше життя вперед, і саме тому важливо популяризувати його серед молодого покоління. Люди, які регулярно займаються спортом, виявляються більш стійкими до критичних ситуацій, оскільки фізична активність сприяє не тільки покращенню фізичного здоров’я, але й психологічної резистентності. Вони краще адаптуються до стресових обставин, мають вищий рівень самоконтролю та емоційної стабільності», – зазначила Юлія Єлістратова.

Продовж гри юних волейболістів підтримували їх друзів та однокласники, що свідчить про високий інтерес і залученість молоді до спортивних подій.

 

По завершенні матчу учні отримали унікальну можливість поспілкуватися з професійними гравцями команди ВК «Житичі-Полісся». Центральний блокуючий Лука Бабіч, який є членом національної збірної Чорногорії, звернув увагу молодих спортсменів на важливості регулярних фізичних тренувань та спорту в цілому для здоров’я і добробуту. Також як символ пам’яті та подяки команда ВК «Житичі-Полісся» подарувала ліцею м’яч з автографами усіх гравців.

 

Керівництво ліцею висловило підтримку та готовність сприяти подальшому спортивному розвитку ліцеїстів, наголосивши на значенні таких заходів для мотивації та залучення учнівської молоді до активного способу життя.

 

 

 

 

Версія для друку