Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

#плічопліч: У Звягельській міській територіальній громаді розпочато територіальний етап «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з черліденгу

27 Лютого 2024 • 10:12

Кіл-сть переглядів: 254

У Звягельській міській територіальній громаді успішно стартував II етап загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з черліденгу.

 

Черліденг – вид спорту, що гармонійно поєднує в собі елементи  гімнастики, акробатики, танців та командної підтримки.

 

У рамках загальнонаціонального проєкту в цьому виді змагань серед закладів загальної середньої освіти Звягельської громади взяло участь 5 команд: Гімназій № 3, №6, №7 та Ліцеїв №4 та №11.

 

Учасники змагань показали високим рівнем підготовки та ентузіазм, а також подарували глядачам незабутні враження, наповнивши спортивний майданчик атмосферою позитиву та драйву.

 

За результатами виступів та підсумками незалежного суддівського оцінювання перемогу здобула команда Ліцею №11, керівник – Людмила Смоляр, II місце виборола команда Гімназії №7, керівник – Ольга Михалюк, а III місце – Гімназії №6, керівник – Людмила Забережна.

 

Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями, дипломами та цінними подарунками, які стануть для них натхненням для подальших досягнень у спорті та житті. Вітаємо всіх учасників з успішним виступом і бажаємо їм нових перемог і яскравих емоцій на наступному етапі змагань.

 

#плічопліч #разомпереможемо #шкільніліги #scl #scl_zhytomyrregion

 

Версія для друку