#плічопліч: Волейболістки Державного університету «Житомирська політехніка» — чемпіонки Всеукраїнських студентських ліг

26 Червня 2026 • 15:55
Кіл-сть переглядів: 39
Жіноча волейбольна команда Державного університету «Житомирська політехніка» здобула перемогу у фіналі першого сезону Всеукраїнських студентських ліг «Пліч-о-пліч», ставши чемпіонками престижних студентських змагань.
Шлях до найвищої сходинки п’єдесталу був непростим. Команда впевнено подолала всі етапи турніру — від обласних змагань до всеукраїнського фіналу. Важливим кроком на цьому шляху стали срібні нагороди міжрегіонального етапу, які відкрили спортсменкам шлях до вирішальних матчів.
У фіналі суперницями представниць Житомирщини стала команда Хмельницького національного університету. Поступившись у першій партії, волейболістки «Житомирської політехніки» не втратили впевненості, зуміли переломити хід поєдинку та виграли дві наступні партії, продемонструвавши силу характеру, згуртованість і справжню волю до перемоги.
Із визначним досягненням спортсменок та тренерський штаб привітав начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.
«Щиро вітаю наших дівчат. Ви — гордість Житомирщини. Ця перемога — результат великої праці, командної згуртованості та незламного характеру. Бажаю не зупинятися на досягнутому, зберігати командний дух, впевнено підкорювати нові спортивні вершини та поповнювати спортивну історію університету новими перемогами!» — зазначив Віталій Бунечко.
Перемога команди Державного університету «Житомирська політехніка» стала ще одним підтвердженням високого рівня розвитку студентського спорту на Житомирщині та прикладом того, що наполеглива праця, професійна підготовка й віра у власні сили здатні привести до найвищих результатів.
