#Плічопліч: Житель села Трифонівка розповів про життя в окупації
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/Snymok-ekrana-2023-10-20-125453-1024x574.png)
20 Жовтня 2023 • 12:55
Кіл-сть переглядів: 354
З початку повномасштабного російського вторгнення в Україну село Трифонівка Великоолександрівської громади Херсонської області було окуповане. 06 жовтня 2022 року українські воїни звільнили село від російських загарбників і там знову замайорів український прапор.
Деокуповані населені пункти Херсонщини зазнали значних пошкоджень та руйнувань. Проте, їх жителі дочекалися звільнення і вірять, що зможуть відновити рідні домівки та вулиці та повернутися до мирного життя.
Наразі, в межах проєкту «Пліч-о-пліч» Житомирщина відновлює пошкоджені від російської збройної агресії об’єкти у Трифонівці.
Один із жителів села, будинок якого постраждав внаслідок ворожих обстрілів, поділився історією життя в окупації.
Детальніше дивіться у відео.