Подарунки для дітей учасників АТО привезли аж із Польщі. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_01/DSC_1255.jpg)
17 Січня 2017 • 14:27
Кіл-сть переглядів: 679
Польська організація «Ініціатива Героям Майдану» за домовленістю із керівництвом області вчора, 16 січня, привезла подарунки дітям загиблих та поранених учасників АТО Житомирщини.
Передали подарунки у Центр допомоги учасникам АТО голова організації Галина Андрушков та її донька Вікторія Батрин.
«Понад 150 дітей поранених учасників АТО та загиблих бійців отримають подарунки. І не з нагоди свята. Просто так. Родини мають знати, що про них піклуються, а не згадують перед важливою датою. Дякую нашим партнерам – польській організації – «Ініціатива Героям Майдану» – за надану підтримку та гарні подарунки дітям», – зазначає голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.
Подарунки діти отримають вже завтра в обласній філармонії під час зустрічі керівництва області із родинами учасників АТО.
Довідково:
Організація «Ініціатива Героям Майдану» вже третій рік поспіль збирає подарунки та матеріальну допомогу дітям з України, чиї батьки загинули або постраждали внаслідок війни на Сході. Більшу частину допомоги надає українська громада, яка проживає у Польщі.