Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Попри війну, бізнес Житомирщини не лише продовжує працювати, а й створює нові розробки, — Віталій Бунечко

24 Січня 2023 • 14:26

Кіл-сть переглядів: 88

Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, заступник начальника ОВА з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько та Житомирський міський голова Сергій Сухомлин оглянули мобільну пересувну котельню на заводі котельного обладнання KRIGER.

 

«Попри війну, бізнес Житомирщини не лише продовжує працювати, а й у тісній співпраці з державними банками створює нові розробки, що можуть стати порятунком для сотень людей у надзвичайних умовах», — сказав Віталій Бунечко.

 

Головною перевагою такої котельні, є її повна автономність та незалежність від центральних комунікацій. Потужність обладнання – від 300 кіловатів до 1 мегават – дозволяють при виникненні надзвичайної ситуації за лічені години поновити подачу тепла у соціальних закладах, господарських приміщеннях чи житлових будинках.

 

«Обладнання, розроблене житомирськими винахідниками, може стати порятунком для жителів територій, які через російські ракетні удари, можуть залишитись без опалення посеред зими.», — додав Віталій Бунечко.

 

Один блок може опалювати до двох багатоповерхівок. В якості транспортної та захисної бази теплової установки використовується контейнер, що може переміщатися та розвантажувати без будь-яких обмежень, не потребує будівельних робіт та забезпечена усім необхідним обладнанням для приєднання до мережі. Всі технологічні процеси в транспортабельної котельні повністю автоматизовані та передбачено роботу в режимі дистанційного керування. Для обслуговування такої станції раз на добу потрібен лише один працівник. Також мобільний теплогенератор може стати гарною альтернативною газовому опаленню для господарських приміщень, шкіл, лікарень

 

«Приємно, що така корисна розробка стала можливою зокрема й завдяки співпраці бізнесу з державним «Укргазбанком». Саме кредитні кошти, залучені за пільговою державною програмою, дозволили втілити розробку у життя та запустити її у виробництво», — підсумував Віталій Бунечко.

 

Нагадаємо, що є можливість взяти участь у конкурсі грантів для кластерів малого та середнього підприємництва.

 

Версія для друку