Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Представники Курненської громади Житомирщини знайомилися з польським досвідом ефективних практик у сфері надання соціальної допомоги

22 Травня 2024 • 09:28

Кіл-сть переглядів: 127

У межах проєкту «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг» начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Курненської сільської ради Світлана Боковенко та начальник служби у справах дітей Ольга Мартинчук впродовж тижня відвідали 6 польських гмін та взяли участь у навчальних тренінгах.

 

Мета цих заходів – ознайомлення представників з України з польським досвідом створення та впровадження стратегій вирішення соціальних проблем,  вивчення ефективних практик у сфері надання соціальної допомоги населенню. Згодом команди використають цей досвід у розробці та реалізації багаторічного плану вирішення соціальних проблем, який вони створюють в рамках проєкту. Наразі у Курненській громаді є певні напрацювання у цьому напрямку.

 

Всього ж до участі у проєкті долучилися 26 представників громад-учасниць з Вінницької, Житомирської та Черкаської областей. Проєкт реалізується за фінансової підтримки Програми польської співпраці у сфері розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а також Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках 10-го раунду програми «Development Cooperation Partnership Program».

 

Версія для друку