Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Пріоритетні реформи на 2016 рік

15 Лютого 2016 • 07:46

Кіл-сть переглядів: 637

На порядку денному Уряду України на 2016 рік – проведення широкомасштабної реформи ДФС та митниці, прозора приватизація, завершення податкової реформи і продовження процесу дерегуляції. Про це Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк сказав у «10 хвилинах» у неділю, 14 лютого.

 

Для того, аби створити сприятливий бізнес-клімат, завданням номер один для українського Уряду він назвав «наведення ладу в українській Державній фіскальній службі та на українській митниці».

 

Нагадаємо, що перспективи продовження податкової реформи минулого тижня також обговорювали в Верховній Раді України під час засідання Комітету з питань податкової та митної політики. Зокрема, висловлювалися думки щодо можливості напрацювання Податкового кодексу в новій редакції вже цього року.

 

У виступах зазначалося, що це необхідно робити з урахування реформування системи охорони здоров’я і освіти, і найголовніше, пенсійної системи, що все це в комплексі з податковими змінами має стати основою нового Податкового кодексу.

 

Найшвидший механізм для залучення зовнішніх інвестицій, це чесна і прозора приватизація об’єктів державної власності, в тому числі, і шлях до подолання корупції в державних компаніях.

 

«Цього року ми зобов’язані розпочати масштабну прозору і чесну приватизацію. І сподіваюсь, що тут у нас із Парламентом є повне порозуміння в необхідності того, щоби інвестор прийшов в українські компанії, дав сюди гроші, створив нові робочі місця і безпосередньо залучив інвестиції», – наголосив Арсеній Яценюк.

 

Глава Уряду акцентував на необхідності завершити податкову реформу. Перший крок, підкреслив він, уже зроблений.

 

«Тут Уряд і Парламент повинен мати єдину платформу податкової реформи. Сподіваюсь, що Парламент підтримує Податковий кодекс, внесений Кабінетом Міністрів України», – підкреслив Арсеній Яценюк.

 

Серед ще одних необхідних кроків Арсеній Яценюк назвав продовження процесу дерегуляції: «Дерегуляція проводиться протягом останніх двох років. Зроблено багато, але недостатньо. І тому крок за кроком ми повинні далі рухатися по зменшенню функцій держави і спрощенню будь-яких реєстраційних, ліцензійних і інших функцій, які держава надавала, і в тому числі по спрощенню життя для кожного підприємця».

Версія для друку