проводиться значна робота по захисту населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій
24 Лютого 2015 • 13:24
Кіл-сть переглядів: 609
Голова Радомишльської райдержадміністрації Володимир Тетерський під час передачі «Актуально» обласної телерадіокомпанії окреслив основні напрямки діяльності району в умовах, що склалися.
На території району проживають 270 переселенців. Всі вони отримують матеріальну допомогу, близько 20% людей, що проживають у райцентрі, працевлаштовані.
Військовослужбовці району захищають східні рубежі держави. На жаль, 5 бійців загинуло, 1 поранений. За словами Володимира Тетерського, з районного бюджету кожній родині загиблого було виділено 1,5 тис. грн., з міського – 10 тис. грн. Допомогу надають і волонтери, які зібрали ще по 5 тис. грн. Всі проблеми, що виникають, оперативно вирішуються.
У районі завершено перший етап четвертої хвилі мобілізації. Показники виконано на 65%. Це пояснюється зокрема тим, що не вдалося вручити повістки мобілізованим, які перебувають на заробітках за межами області. Не з’явилися у військкомат без поважних причин 8 оповіщених осіб, матеріали відносно яких направлені до правоохоронних органів.
Проводиться у районі робота по охороні громадського порядку. До патрулювання вулиць долучаються і підприємства, які за графіком виділяють свій транспорт. На обліку в районі перебуває 33 захисних споруди. Після проведеної інвентаризації 16 з них виявились придатними для захисту громадян, решта відновленню не підлягають.
У районі створена і працює «гаряча лінія». У людних місцях людей розміщені пам’ятки з інформацією, як діяти під час небезпеки.
Робота за всіма цими напрямками проводиться і в Брусилівському районі. Про це в ефірі обласного телебачення розповів голова райдержадміністрації Олег Ніколайчук.
У регіоні проживає 151 переселенець. Сесією районної ради затверджено програму соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та військовослужбовців, які брали участь в АТО, на суму 100 тис. грн. Програма вже діє.
Під час військових дій Брусилівщина втратила трьох військовослужбовців, має 18 поранених. Їм допомагає як влада, так і волонтери. Так, благодійна допомога одному з постраждалих бійців склала 13 тис. грн., допомога селищної ради – 3 тис. грн.
Завдання району по забезпеченню мобілізаційного резерву виконано на 100%. Медкомісію пройшли більше 200 військовозобов’язаних, Випадків ухиляння від мобілізації не виявлено.
Проводиться значна робота щодо захисту людей у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Розроблені пам’ятки для населення, як діяти у випадку загрози життю, куди телефонувати за допомогою. Консультації надаються і за телефоном «гарячої лінії». Розроблено план патрулювання по Брусилову, створено резервний фонд пального. Рішенням районного оперативного штабу на територію навчальних закладів і дитячих садочків заборонено в’їзд будь-якого транспорту. В учбових закладах проведено навчання по евакуації дітей.
У районі на обліку перебуває 18 захисних споруд. Інвентаризація показала, що половина з них умовно придатні, тобто потребують або очищення від сміття, або ремонтних робіт чи проведення енергопостачання.
Прес-служба облдержадміністрації