Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Прозорість та підзвітність: у Житомирській ОВА відбулася нарада щодо організації роботи із запобігання та виявлення корупції

22 Травня 2024 • 15:54

Кіл-сть переглядів: 267

Сьогодні, 22 травня, у Житомирській ОВА під головуванням завідувача сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату Житомирської обласної військової адміністрації Олега Хабчука відбулася нарада з представниками структурних підрозділів ОВА щодо організації роботи із запобігання та виявлення корупції.

 

Зокрема, Олег Хабчук звернув увагу на здійснення заходів з виявлення конфлікту інтересів, сприяння його врегулюванню та нагадав про алгоритм повідомлення працівниками об’єкта про конфлікт інтересів, роботу близьких осіб.

 

Також, обговорили процедуру письмового повідомлення працівниками об’єкта про наявність/відсутність приватних інтересів перед початком їхньої роботи у комісіях, робочих групах, тощо.

 

Щодо роботи уповноваженого з питань запобігання та виявлення корупції було акцентовано увагу,  що уповноважений призначається розпорядчим документом, затверджується положення про уповноважений підрозділ або особу з питань запобігання та виявлення корупції, посадові інструкції керівника уповноваженого підрозділу (уповноваженої особи), інших працівників уповноваженого підрозділу.

 

І на останок, Олег Хабчук зазначив, що обов’язково потрібно проводити навчання та тренінги, надавати консультаційну допомогу, тобто працювати на випередження факту корупційного ризику.

 

Версія для друку