Прийди на всеукраїнський фестиваль військово-патріотичної пісні
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_05/25475869321-1024x512.jpg)
24 Травня 2017 • 15:06
Кіл-сть переглядів: 562
У Житомирі відбудеться перший всеукраїнський фестиваль військово-патріотичної пісні «Калинові Янголи Свободи».
Творчий захід проходитиме 27 травня у парку культури та відпочинку м. Житомира та літньому театрі «Ракушка».
О 12 годині у парку біля арки розпочне діяти літературна сцена, а музична частина стартуватиме близько 16.00 год. у «Ракушці». Вхід вільний.
26 травня о 15 годині в Домі Української Культури в рамках фестивалю відбудеться презентація книги Володимира Гонського «Людина і Нація. Час воїнів» та показ короткометражного фільму відомого українського режисера Валентина Спрекача «Обличчя і дні свободи». Також після презентації відбудеться прес-конференція організаторів фестивалю.
Більшість учасників фестивалю це автори та виконавці пісень та віршів, на написання яких їх надихнули події останніх років в Україні, а саме військові дії на Сході країни та Революція Гідності.
Довідково. Організатори Всеукраїнського фестивалю сучасної військово-патріотичної пісні «Калинові Янголи Свободи» – ГО «Атошник» та ГО «Цілком природно». Мета фестивалю – популяризація образу українського воїна та сучасної військово-патріотичної пісні.