Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Привітаймо захисників та волонтерів області

03 Грудня 2015 • 11:42

Кіл-сть переглядів: 605

Запрошуємо військовослужбовців, ветеранів, їх близьких та волонтерів спільно відзначити День Збройних сил України та Міжнародний день волонтера.

У п’ятницю, 4 грудня, о 12.00 год. у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги відбудуться урочистості з нагоди свята.

Завтра для наших героїв звучатимуть всі слова подяки та глибокої шани, оборонцям та благодійникам Житомирщини вручатимуть нагороди та відзнаки. Напередодні свята ми святковою концертною програмою за участю найкращих творчих колективів області привітаємо тих людей, праця та патріотизм яких безцінні.

Зараз, як ніколи, ми розуміємо, скільки для нас роблять наші захисники та волонтери. Скільки сил, терпіння, здоров’я та життів покладено, аби наші рідні та близькі відчували мир та спокій поряд. І скільки сміливості та наполегливості є у наших волонтерів, які безстрашно допомагають як військовим в зоні проведення АТО, так і на території області.

Давайте РАЗОМ нагородимо захисників та волонтерів області. Приходьте та подаруйте кожному з них свою посмішку, тепле слово та вдячність.

Версія для друку