Питання інтернатних закладів сесія обласної ради не розглядатиме
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_03/1gumkom2.jpg)
30 Березня 2017 • 15:44
Кіл-сть переглядів: 777
Питання щодо закриття інтернатних закладів не буде внесено на розгляд депутатів обласної ради на черговій сесії.
Про це вкотре підкреслила депутат обласної ради Олена Галагуза у коментарі.
«Ніхто інтернатні заклади закривати не буде. Це питання навіть не внесено на розгляд сесії. Треба сказати, що активісти готувалися до комісії і прийшли її зірвати, як і засідання сесії. Я, як голова комісії, показала їм порядок денний, в якому це питання відсутнє, і вони пішли», – зазначила Олена Галагуза.
Також вона додала, що їй дзвонила голова батьківського комітету Житомирської загальноосвітньої спецшколи-інтернат №1, яка сказала, що батьки не уповноважували активістів приходити і захищати їх права та додала, що не потрібно це питання політизувати.
Крім цього, депутат обласної ради Олена Галагуза закликала усіх до співпраці та конструктивного діалогу: «У різному ми розглядали офіційне звернення від Кмитівської спеціальної школи-інтернату і дійсно, ми проговорили варіанти економії коштів. От як раз це комунікація і співпраця. А не коли активісти приходять і прикриваються інтересами батьків. Я звертаюся до всіх: депутати обласної ради відкриті до спілкування – ніхто не має право політизувати дитячі питання».
Також Олена Галагуза додала, що планується створити нову робочу групу з вивчення стану справ інтернатних закладів, яка розбереться по кожному випадку окремо та допоможе знайти консенсус.