Регіональна комісія відібрала 26 проектів розвитку Житомирщини на фінансування з ДФРР
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_05/DFRR_04.jpg)
16 Травня 2017 • 09:31
Кіл-сть переглядів: 787
Регіональна комісія оцінила усі проекти Житомирської області, які подавалися на конкурс для фінансування з ДФРР, та обрала 26 проектів з 78.
Засідання комісії відбулося вчора, 15 травня, під керівництвом голови облдержадміністрації Ігоря Гундича.
«За рахунок того, що ми в умовах відбору збільшили частину співфінасування з місцевих бюджетів до 30%, маємо на сьогодні можливість реалізувати більше проектів розвитку. Сподіваюся, що більшість проектів буде завершено у 2017 році і на наступний рік майже усі кошти спрямовуватимемо на нові програми», – зазначив Ігор Гундич.
Крім 26 проектів, які за рейтинговими оцінками обрали члени комісії, 8 проектів – перехідні з минулого року, які будуть продовжуватися реалізовуватися у 2017 році на загальну суму фінансування з ДФРР 46 млн 717 тис. гривень.
Нові 26 проектів визначені за 7 напрямками:
- Створення умов для залучення інвестицій та збільшення обсягів експорту продукції
- Зміцнення інноваційного потенціалу
- Забезпечення енергоефективності
- Створення умов для підтримки суб’єктів малого і середнього підприємництва
- Покращання інфраструктури
- Забезпечення формування системи навчальних закладів для надання високоякісних освітніх послуг з використанням наявних ресурсів шляхом виконання плану створення освітніх округів та модернізації мережі загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, у тому числі шкіл-інтернатів
- Підвищення рівня ефективності використання ресурсів, якості та доступності вторинної та третинної медичної допомоги
На реалізацію нових проектів передбачено більше 88 мільйонів гривень з Державного фонду регіонального розвитку.
Відібраний перелік проектів найближчим часом буде направлений департаментом містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ облдержадміністрації на погодження до Мінрегіону.