Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Розпочато прийом заявок для участі у І етапі пілотного проєкту «Мистецька освіта без обмежень»

18 Червня 2020 • 12:33

Кіл-сть переглядів: 110

Міністерство культури та інформаційної політики України розпочинає прийом заявок для участі у першому етапі пілотного проєкту з реалізації Концепції інклюзивної мистецької освіти «Мистецька освіта без обмежень». 

 

Метою пілотного проєкту є підвищення рівня доступності мистецької освіти, допомога у створенні освітнього простору, дружнього для усіх, а також виявлення конкретних перешкод для інклюзивного навчання мистецтву та напрацювання рекомендацій для усунення таких перешкод.

 

Під час пілотного проєкту учасники підвищать свій рівень знань та практичних навичок для організації інклюзивного навчання у мистецькій школі, стануть експертами з фізичної доступності приміщень і навіть зможуть під нашим керівництвом самостійно провести аудит доступності.

 

Запровадження інклюзивного навчання буде здійснюватися під постійним наглядом наших експертів, до яких можна звернутися за допомогою і порадою.

 

Крім того, мистецькі школи-учасниці пілотного проєкту матимуть можливості для спілкування та обміну досвідом, розробки спільних навчальних проєктів.

 

Усі мистецькі школи, які пройдуть з нами разом цей тернистий шлях, отримають дипломи учасників пілотного проєкту, а також великий плюсик до карми.

 

Проєкт проходитиме у тісній взаємодії з Всеукраїнським громадським об’єднанням “Національна асамблея людей з інвалідністю України”, яке включає 118 національних та регіональних громадських організацій людей з інвалідністю.

 

Відбірковий етап здійснюється виключно в електронній формі – мистецькі школи-кандидати на участь у пілотному проєкті мають надіслати електронною поштою на адресу osvita321@ukr.net з темою “Мистецька освіта без обмежень” не пізніше 18:00 за київським часом 30 червня 2020 року такі документи:

 

обов’язкові документи:  

 

заява для участі у пілотному проєкті «Мистецька освіта без обмежень» (на фірмовому бланку мистецької школи);
мотиваційний лист (до 1 аркуша);
профіль мистецької школи: адреса, контакти, перелік відділень, загальна кількість учнів,
кількість учнів з ООП, а також контактна особа для проєкту;

 

додаткові документи:  

 

лист підтримки щодо участі у проєкті від засновника мистецької школи;
лист підтримки від батьків (майбутніх) учнів з особливими освітніми потребами.

 

Детальні умови участі у проєкті «Мистецька освіта без обмежень» ТУТ.

Версія для друку