Розпочато відбір міст-партнерів проекту «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях»
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_12/building-renewable-energy-efficiency.jpg)
09 Грудня 2016 • 09:12
Кіл-сть переглядів: 502
Німецьке товариство з міжнародного співробітництва (GIZ), що діє за дорученням Федерального Уряду Німеччини, оголошує початок відбору партнерів серед українських міст для участі в проекті «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях» (ПМЕЕЛ).
Метою проекту є впровадження заходів з енергетичної модернізації в українських лікарнях. Очікується, що лікарні-учасники проекту стануть лідерами у сфері енергоефективності та передаватимуть унікальний досвід використання енергоефективних технологій іншим закладам охорони здоров’я України.
В рамках проекту передбачаються консультації та тренінги з питань впровадження енергоефективних заходів.
Зразки документів, необхідних для підготовки заявки, доступні на сайті http://eeim.org.ua/in_hospital/. Звертаємо увагу на те, що заяви мають відповідати встановленим критеріям.
Для отримання більш детальної інформації просимо звертатися до команди проекту «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях» за електронною адресою: MPEE@giz.de.