Розпочався обласний етап Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_11/16-dniv-proty-nasylstva.jpg)
25 Листопада 2016 • 12:08
Кіл-сть переглядів: 612
Сьогодні, 25 листопада, розпочався обласний етап Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».
Традиційно акція розпочалася у Житомирській облдержадміністрації з прес-конференції, у якій взяли участь начальник управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь, представники правоохоронних органів та соціальних служб.
«Мета даної акції – привернути увагу громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорсткого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав чоловіків і жінок», – зазначила Світлана Гресь.
Європейський вибір – це протидія усім проявам насильства та повага до людської гідності.
Також акція проводиться з метою підвищення обізнаності людей з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нестерпимого ставлення до насильства.
Співпраця соціальних служб та організацій з громадами і місцевою владою необхідна, оскільки у громаді має бути розуміння, що це проблема не окремої людини. Тільки коли суспільство поставить свої вимоги щодо недопущення насильства – можна досягти позитивних результатів.
Ключові дати акції:
25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
1 грудня – Всесвітній день Боротьби зі СНІДом;
2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;
3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
5 грудня – Міжнародний день волонтера;
6 грудня –Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;
9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією;
10 грудня – Міжнародний день прав людини.