Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Розпочався прийом клопотань та матеріалів від громад

08 Вересня 2021 • 10:55

Кіл-сть переглядів: 86

З 01 вересня 2021 року Міністерство розвитку громад та територій розпочинає прийом заявок від органів місцевого самоврядування (ОМС) для отримання субвенції на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі для придбання комунальної техніки, повідомляє пресслужба Мінрегіону.

 

Клопотання для отримання субвенції та матеріали подаються до Мінрегіону через Єдиний державний веб-портал електронних послуг або інтегровану з ним інформаційну систему в електронній формі за наявності технічної можливості. Ідентифікація особи здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису.

 

У разі відсутності технологічного забезпечення клопотання та матеріали подаються до Мінрегіону в паперовому вигляді (в тому числі через систему електронного документообігу).

 

До клопотання додаються такі матеріали:

 

  • гарантійний лист щодо забезпечення співфінансування з місцевого бюджету лізингових платежів відповідно до умов та в порядку, встановленому договором фінансового лізингу;

 

  • затверджена програма розвитку житлово-комунального господарства, строк дії якої становить не менше трьох років від дати подання клопотання;

 

  • перелік обладнання та транспортних засобів, зокрема спеціального призначення, із специфікацією та зазначенням загальної вартості;

 

  • комерційна пропозиція уповноваженого банку щодо можливості фінансування комунального підприємства;

 

  • рішення органу місцевого самоврядування про надання дозволу на укладення договору фінансового лізингу;

 

  • оголошення про проведення відкритих торгів на послуги у сфері фінансового лізингу;

 

  • рішення органу місцевого самоврядування про повернення субвенції до державного бюджету в разі настання випадку, передбаченого пунктом 14 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі на придбання комунальної техніки, з відповідним проектом договору.

 

Заявки приймаються протягом 30 робочих днів.

 

Зазначаємо, що Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі на придбання комунальної техніки затверджено постановою Уряду від 11 серпня 2021 р. № 883.

 

Версія для друку