Рятувальники-спецпризначенці відзначили 10-у річницю. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_03/IMG_4417.jpg)
29 Березня 2017 • 12:02
Кіл-сть переглядів: 437
Заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута привітав особовий склад аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління МНС України в Житомирській області з 10-ю річницею від дня створення.
«Ваші здобутки базуються на ваших подвигах. Ми впевнені, щоб не відбувалося в нашій області – ви завжди прийдете на допомогу. Вітаю вас із цим святом і бажаю міцного здоров’я та родинного благополуччя», – сказав Ярослав Лагута.
За сумлінну працю і професіоналізм працівники аварійно-рятувального загону спеціального призначення отримали відзнаки від Житомирської облдержадміністрації.
Довідково. Цього дня у 2007 році центральна міжвідомча атестаційна комісія МНС України здійснила державну реєстрацію аварійно – рятувального загону спеціального призначення ГУ МНС України в Житомирській області, як державної аварійно-рятувальної служби, а міністр України з надзвичайних ситуацій та у справах населення від наслідків Чорнобильської катастрофи затвердив положення про аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ МНС України в Житомирській області.
За цей час житомирські рятувальники-спецпризначенці здійснили 7697 виїздів за сигналом тривога, під час яких було врятовано понад 250 громадян. На даний час штатна кількість особового складу становить 146 та 65 одиниць техніки.