Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Рятувальники Житомирщини закликають не випалювати суху рослинність! Працюють спеціальні рейдові групи

23 Березня 2023 • 14:00

Кіл-сть переглядів: 207

Щорічно, після зими, коли встановиться суха та тепла погода, до Служби порятунку починають надходити численні повідомлення про загорання минулорічної сухої рослинності.
.
Пам’ятай! Випалюєш сухостій – будь готовий заплатити тисячі гривень штрафу! Рятувальники складають адмінпротоколи на паліїв сухої рослинності.
.
Як повідомляє Головне управління ДСНС України у Житомирській області, нині працюють спеціальні рейдові групи, робота яких спрямована на притягнення винних за спалення сухої рослинності до відповідальності згідно із законом.
.
Рятувальники вкотре нагадують, що за випалювання сухостою передбачено адміністративну, а в окремих випадках і кримінальну відповідальність.
.
Будьте свідомими! Не шкодьте довкіллю! Ніколи не підпалюйте суху траву в лісі, на полі, городі, біля своїх будівель!
.

Будьте обережні з джерелами відкритого вогню, із сірниками та цигарками. Якщо ви помітили невелике загоряння трави або тліючу підстилку від покинутого багаття, намагайтеся загасити його самі. Іноді досить просто затоптати полум’я (ще потрібно почекати й переконатися, що трава або підстилка дійсно не жевріють, інакше вогонь може з’явитися знову). Якщо пожежу не можете здолати самотужки – зателефонуйте до служби порятунку «101», повідомте про знайдений осередок загоряння і вкажіть точне місце. 

.

Про правила безпеки під час відключення електроенергії дізнавайтеся ТУТ

.

Версія для друку