Сергій Машковський про два роки на посаді голови ОДА
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_07/DSC_0661.jpg)
20 Липня 2016 • 12:36
Кіл-сть переглядів: 956
Цієї п’ятниці, 22 липня, виповнюється вже два роки з того моменту, як Президент підписав указ про призначення Сергія Машковського на посаду голови Житомирської обласної державної адміністрації.
Наймолодший керівник області розповів головному редактору порталу «Слово і Діло» Катерині Пітєніній про проблему незаконного видобутку бурштину, про виконання завдань, поставлених вищим керівництвом держави, ремонт доріг, пріоритетні плани у роботі та в тому числі і про свої невиконані обіцянки. Подробиці читайте вже завтра на порталі http://www.slovoidilo.ua.