Сергій Машковський: Я впевнений, що в нашої області дуже великі перспективи
05 Вересня 2016 • 10:58
Кіл-сть переглядів: 854
Сергій Машковський розповів про успіхи області за 2 роки роботи та про свою відставку сьогодні, 5 вересня, на прес-конференції.
Найголовніше питання, не яке журналісти хотіли почути відповідь – чому Сергій Машковський пішов у відставку?
«По життю я максималіст і ставлю перед собою максимальні цілі. Прийшовши на цю посаду, я вже тоді визначив для себе два роки, як критичний термін. Я відчуваю, що на тому максимумі, на якому я працював, уже працювати не зможу. Можливо, мені треба перезавантаження», – прокоментував Сергій Машковський та зазначив, що це рішення для нього не було спонтанним, а обдуманим і нелегким.
Сергій Машковський підкреслив, що і надалі допомагатиме Житомирській області, проте вже працюватиме в бізнесі та реалізації інвестиційних проектів: «Я залишаюсь в команді. Приємно, що до мого рішення з розумінням підійшли Президент України Петро Порошенко та Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко. Надалі працюватиму в бізнесі та інвестиційних проектах, які реалізовуватимуться в Україні. Докладатиму максимум зусиль, щоб вони втілювалися в Житомирській області».
Екс-голова облдержадміністрації відзначив основні напрямки, над якими працював, перебуваючи на посаді, – децентралізація, енергоефективність, інвестиційний клімат, підтримка учасників АТО. «Ми маємо одну із кращих позицій в державі в реалізації децентралізації. Вже видно паростки реформи, але основне ще попереду. Ми орієнтувалися на енергоефективність і вчасно проводили опалювальні сезони. Нам вдалося змінити відношення до бізнесу і бізнес відчув це. Ми одними із перших в Україні створили Центр допомоги учасникам АТО, і він і сьогодні ефективно працює».
Сергій Машковський акцентував, що загалом оцінку його діяльності мають дати люди, але йому не соромно за свою роботу: «Мені не соромно за кожний день на цій посаді. Вважаю, зроблено максимум із можливого. Наступник отримає у спадок професійну команду і налагоджену систему роботи. Тож, матиме усі можливості, принаймні, не погіршити соціально-економічну ситуацію».