Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Нічиєю завершився матч між ФК «Полісся» та ФК «Поділля». ФОТО

04 Серпня 2018 • 16:39

Кіл-сть переглядів: 291

Футбольний клуб «Полісся» зіграв у нічию у домашньому матчі із хмельницьким ФК «Поділля»

Третя гра нового сезону чемпіонату України з футболу серед команд ІІ ліги ПФЛ відбулася сьогодні, 4 серпня, на стадіоні «Авангард» у м. Новоград-Волинський.

Під час матчу, який завершився рахунком 0:0, за житомирську команду вболівав голова облдержадміністрації Ігор Гундич.

Після завершення гри голова ОДА зазначив: “Не скористалися всіма моментами для взяття воріт – от і результат. Проте це не привід хлопцям розслаблятися і опускати руки. Мають зібратися силами і показати командний дух у наступних іграх. Адже зараз тримаємо достойне місце у турнірній таблиці. Продовжуємо вірити у нашу команду і вболівати за ФК «Полісся»”.

Також у перерві між таймами серед глядачів гри за серійними номерами білетів розіграли цінні подарунки від голови ОДА Ігоря Гундича.

Наступна гра відбудеться 12 серпня – ФК «Полісся» зіграє проти вінницької «Ниви-В» на стадіоні у Новоград-Волинський.

Нагадаємо, що ФК «Полісся» зіграв перший матч нового сезону у нічию, а у другій грі ФК «Полісся» здобув перемогу у рівненського ФК «Верес».