Виникла проблема – телефонуйте на «гарячу лінію» та легко її вирішуйте
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2018_08/4FE6C197-6B9C-4C52-BB38-1EC500B973D7-1024x456.jpeg)
09 Серпня 2018 • 09:36
Кіл-сть переглядів: 169
«Гаряча лінія» голови ОДА Ігоря Гундича – це простий спосіб для жителів області поінформувати про проблемні питання та отримати допомогу у їх вирішенні.
Звернення може стосуватися різноманітних питань, зокрема комунальних, аграрних, земельних, екологічних, транспортного сполучення, ремонту доріг та інших.
Якщо у вас є проблема, і ви не знаєте куди звернутися – телефонуйте на «гарячу лінію» Ігоря Гундича за номером (0412) 42-02-02 у будні дні з 09.00 до 18.00 год.
Усі звернення голова ОДА тримає на особистому контролі.
Нагадаємо, що голова ОДА Ігор Гундич допоміг в оздоровленні та лікуванні жительки с. Нова Рудня.