Школи Житомирщини забезпечені інтернет-з’єднанням на 100%
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/xkompyuternye-igry-dlya-detej1.jpg.pagespeed.ic_.M77j9RqTbP.jpg)
26 Грудня 2023 • 15:24
Кіл-сть переглядів: 209
У Житомирській області функціонує велика мережа освітніх закладів, що включає 586 шкіл загальної середньої освіти та 58 філій, що розширює доступ до якісної освіти в різних частинах області. Важливим аспектом цих освітніх закладів є їхня здатність забезпечити сучасні освітні потреби, зокрема через використання Інтернету.
На сьогодні усі 100% шкіл Житомирщини мають доступ до Інтернету, з яких 75% користуються швидкісним інтернет-з’єднанням. Це є значущим досягненням, оскільки доступ до високошвидкісного Інтернету дозволяє школам використовувати сучасні освітні ресурси, поліпшує комунікацію між учнями та вчителями, а також надає можливості для дистанційного навчання.
У цих закладах навчаються понад 134 тисячі учнів, що робить Житомирську область важливим осередком освіти в Україні. Забезпечення шкіл сучасними технологіями є ключовим фактором у підвищенні якості освіти та підготовці учнів до викликів сучасного світу.