Школярі Житомирщини заповнили з дружиною Президента сторінки національної «Книги Миру»
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_04/DSC_0768.jpg)
07 Квітня 2017 • 11:40
Кіл-сть переглядів: 630
Дружина Президента Марина Порошенко сьогодні, 7 квітня, під час візиту у Житомир, разом із дітьми учасників АТО продовжили заповнювати сторінки дитячої «Книги Миру» та створили розділ Житомирської області в загальнонаціональному проекті.
Діти захисників України вклеювали у книгу фото, які асоціюються у них з мирним життям, та залишали відповідні записи.
За словами Марини Порошенко, усі записи до цієї «Книги» складають єдину дитячу молитву за мир і спокій в Україні: «Благання про мирне небо над головою та єдність українського народу звучать в усіх регіонах України – від чистих і щирих сердець дітей, чиї батьки захищають державний кордон».