Сім’ї учасників АТО та волонтери Житомирщини побували у Києві на прем’єрі фільму «Кіборги»
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_12/Na_film_4.jpg)
07 Грудня 2017 • 16:17
Кіл-сть переглядів: 292
За підтримки Центру допомоги учасників АТО при облдержадміністрації та управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму ОДА 6 та 7 грудня близько 70 учасників АТО, членів сімей загиблих та волонтерів Житомирщини відвідали прем’єрні покази фільму «Кіборги».
У Києві фільм про захисників Донецького аеропорту представляли для глядачів режисер фільму Ахтем Сеїтаблаєв, продюсер Іванна Дядюра та виконавець однієї з головних ролей Роман Ясіновський.
Також сьогодні, 7 грудня, фільм «Кіборги» почали показувати і у Житомирі.
Фільм буде демонструватися з 07 по 20 грудня 2017 року у кінотеатрі імені І. Франка, а також у кінотеатрах «Україна» та MULTIPLEX.