Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Сьогодні до міста Бердичева прибув третій евакуаційний потяг із жителями з Донеччини

27 Квітня 2023 • 13:16

Кіл-сть переглядів: 638

Кожна історія переселенців індивідуальна та унікальна. Одні з них були змушені залишити свої рідні села та міста через небезпеку, інші – втратили свої домівки та майно в результаті обстрілів та бомбардувань.

 

Представники Житомирської районної військової адміністрації, спільно з рятувальниками та волонтерами на вокзалі у Бердичівській громаді зустріли 13 переселенців з Бахмута, Соледара, Торецька, Лимана та інших міст, які на вокзалі були забезпечені обідами й гарячими напоями.

 

Наголосимо, що переселенців буде розміщено на території Волицької громади. Місцева влада зробила все можливе, щоб забезпечити необхідні умови для проживання, включаючи меблі, постільну білизну, кухонне приладдя та інші предмети побуту. Також громади Житомирщини, разом з Житомирською ОВА продовжують працювати над потребами переселенців, щоб вони могли розпочати нове життя в новому місці.

 

Хоча переселенці з Донецької області пережили багато складних моментів, вони не здалися та зберігають свою жагу до життя та оптимізм. Їх історії є прикладом того, як можна пройти найскладніші випробування та знайти нові можливості навіть у найважчі періоди.

 

Одна з переселенок розповіла, що це було найважчим рішенням в її житті, але вона не могла залишитися там, де була загроза її життю. Вона розповідала, що була змушена залишити свій будинок, де жила десятки років. Але попри це, її міцна воля допомогла їй пережити цю складну ситуацію та знайти сили жити далі.

 

Прибулі переселенці вдячні за підтримку та допомогу, яку отримали від обласної та місцевої влади. Вони відчувають, що їх життя розпочнеться з чистого аркушу – у мирній Житомирщині.

 

Версія для друку