Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Сьогодні на Житомирщині відбудеться церемонія прощання із загиблими в авіакатастрофі Ан-26 курсантів

07 Жовтня 2020 • 10:00

Кіл-сть переглядів: 376

06 жовтня до смт Озерне прибув літак із тілами загиблих у результаті авіакатастрофи Ан-26 курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба­ ‒ 21-річного Дмитра Студінського та 19-річного Богдана Матвійчука.

 

Страшна трагедія під Чугуєвом забрала життя 19 молодих курсантів та 7 членів екіпажу, серед яких були уродженці Житомирщини.

«Сьогодні зустріли на рідній землі, щоб провести в останню путь, наших хлопців – курсантів  Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба ‒ Богдана Матвійчука та Дмитра Студінського. Богдану з Новограду-Волинського було лише 19 років. Він ще зі шкільної парти прагнув стати військовим пілотом. А оскільки наполегливості йому було не позичати, ніхто не здивувався, коли він став курсантом Харківського університету. Дмитру з містечка Озерне був 21 рік. Його привели до лав Повітряних сил романтична любов до неба та мрія стати штурманом. Загибель юнаків – непомірна втрата для батьків та рідних, а також для всієї Житомирщини та України. Вічна пам‘ять нашим ангелам, вони назавжди в наших серцях!», ‒ написав у соцмережі Facebook голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Дмитра Студінського поховають у рідному селі Скоморохи сьогодні, 07 жовтня. Церемонія прощання з ним відбудеться об 11:00 (у сільській церкві), об 11:45 – на сільському кладовищі.

 

Загиблого Богдана Матвійчука живим коридором ввечері, 06 жовтня, зустріли у Новограді-Волинському. Церемонія прощання з ним відбудеться сьогодні, 07 жовтня, з 11:30 до 14:00 год. у Будинку офіцерів (м.Новоград-Волинський, вул. Леваневського, 25). Цей день у Новограді-Волинському оголошено Днем жалоби.

 

Нагадаємо, що загиблих курсантів із Житомирської області посмертно нагороджено медаллю «За військову службу Україні».

 

 

Версія для друку