Спортсмени з Житомирської області здобули призові місця на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_07/trophy-13-1024x768.jpg)
18 Липня 2017 • 15:07
Кіл-сть переглядів: 597
Спортсмени з Житомирщини Владислав Мазур став чемпіоном Європи зі стрибків у довжину та виконав норматив Майстра спорту України міжнародного класу, а Віктор Лонський здобув бронзову нагороду зі стрибків у висоту.
Про це повідомила начальник управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь.
«У змаганнях взяли участь двоє спортсменів із Житомирської області, вихованці тренера Ігоря Лонського – Владислав Мазур та Віктор Лонський, які показали високі результати та зайняли призові місця. Чемпіонат серед молоді до 23 років проходив з 13 по 17 липня у польському місті Бидгоші», – сказала Світлана Гресь.
Владислав Мазур став чемпіоном Європи зі стрибків у довжину з результатом 8,04 м та виконав норматив Майстра спорту України міжнародного класу, а Віктор Лонський здобув бронзову нагороду зі стрибків у висоту з результатом 2,24м.
Нагадаємо, що спортсменка з Житомирщини виборола І місце на чемпіонаті України зі спортивної ходьби.