Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Спортсмени Житомирщини стали володарями 9 призових нагород у Відкритому чемпіонаті України з велоспорту

08 Серпня 2023 • 14:18

Кіл-сть переглядів: 293

Як повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА.Підбиваємо підсумки Відкритого чемпіонату України в парній гонці та гонці критеріум 1 тур, всеукраїнських змагань в груповій гонці (юнаки, дівчата, молодші юнаки, молодші дівчата) IV ранг з велосипедного спорту на шосе.

Результати наших велосипедистів в гонці критеріум 1 тур:

Серед дівчат усі призові місця вибороли спортсменки – велосипедистки Житомирщини. На пʼєдесталі перемоги –Фурник Анастасія (Житомир). Срібна призерка -Райківська Маша (Радомишль), бронзова призерка – Цибульська Марина (Житомир).

Також хочемо відмітити призерів:

в категорії молодші юнаки – Старовойтов Дмитро (Радомишль)здобув бронзову медаль.

в категорії молодші дівчата – Петрович Поліна (Радомишль)здобула бронзову медаль.

Результати наших велосипедистів в парній гонці чемпіонату України з велосипедного спорту на шосе: