Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Спортсмени зі Звягеля здобули дві срібні медалі на  Міжнародному турнірі з таеквон-до «Eagles Cup»

11 Жовтня 2024 • 14:06

Кіл-сть переглядів: 78

5-6 жовтня в угорському місті Монор відбувся щорічний Міжнародний турнір з таеквон-до «Eagles Cup», який зібрав 570 учасників з семи країн Європи. Українська збірна продемонструвала чудовий результат, здобувши перше командне місце.

Серед учасників турніру були четверо таеквондистів із міста Звягель, двоє з яких вибороли срібні нагороди. Тимур Нечипорук, виступаючи у категорії спарингів (-60 кг, 12-14 років), здобув срібло.  Також срібну медаль виборола Софія Волощук, змагаючись у категорії (-48 кг, 12-14 років). Окрім цього, Софія посіла четверте місце в тесті сили серед 36 учасниць.

Ще двоє звягельських спортсменів, Олег Подейко та Катерина Лукашева, показали достойний рівень, вийшовши до півфіналів змагань, але, на жаль, поступилися своїм суперникам у вирішальних боях.

Житомирська ОВА вітає срібних призерів та їх тренера Андрія Пуляєва з успішним виступом і бажає нових досягнень на спортивній арені!