Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

“Створюємо ліси разом”: Житомирська ОДА долучилася до озеленення області. ФОТО

10 Квітня 2021 • 11:27

Кіл-сть переглядів: 492

Перша заступниця голови облдержадміністрації Наталія Остапченко спільно із заступником голови ОДА Віктором Градівським долучилися до акції з озеленення Житомирської області “Створюємо ліси разом”.

 

“Дякую за можливість взяти участь у цій лісокультурній кампанії. Це надважливо для нашої області. Маю надію, що всі висаджені дерева будуть слугувати нам ще цілі століття”, – зазначила Наталія Остапченко.

 

Акція ініційована ДП “Житомирське лісове господарство”. За наданою інформацією, на території Березівського лісового господарства буде висаджено більше 7000 різних дерев.

 

Також 09 квітня голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко спільно з лісівниками Житомирщини, долучилися до акції «30 дерев до 30-річчя Незалежності України». З колегами із Львівської ОДА відбувся обмін саджанцями дерев. Найближчим часом вирощені на Поліссі молоді дубки пустять коріння на Львівщині. В той же час на Житомирщині буде висаджено 30 саджанців сосни, отримані з Львівської області.

“Запрошую до «Озеленення України» усіх, хто хоче зробити нашу країну й планету екологічно чистою та красивою”, — сказав Віталій Бунечко.

Нагадаємо, що з 01 квітня до 15 червня в Україні оголошено “сезоном тиші”. 

 

Довідково. Цього року лісівники Житомирщини планують заліснити 7 тисяч гектарів земель держлісфонду і висадити на них рекордні, понад 40 мільйонів дерев.

\
Версія для друку