Сучасні електронні послуги все більше змінюють на краще різні сфери нашого життя, — Віталій Бунечко
01 Грудня 2021 • 14:55
Кіл-сть переглядів: 123
Сьогодні, 01 грудня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко провів зустріч із керівником директорату з розвитку електронних послуг Міністерства цифрової трансформації Мстиславом Баніком.
Участь у зустрічі також взяли заступник голови ОДА Віктор Градівський, начальник відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації ОДА Інна Кацімон та заступник міського голови Марія Місюрова.
«Наша держава впевнено крокує шляхом цифровізації. Сучасні електронні послуги все більше змінюють на краще різні сфери нашого життя. Розширюють доступ до медичних та освітніх послуг, полегшують використання банківських послуг, підвищують якість та охоплення державних послуг», — сказав Віталій Бунечко.
Голова ОДА зауважив, що Житомирщина йде шляхом цифровізації разом з усією Україною. Зокрема це стосується одного із найважливіших для області напрямків – проведення оптичного Інтернету у селах за програмою «Інтернет-субвенція», що супроводжує Мінцифра. Ще минулого року майже 350 населених пунктів не мали можливості приєднатися до світової мережі та обмінюватися інформацією на прийнятній швидкості. На сьогодні ситуація кардинально змінилася – більше ніж 120 сіл та селищ вже змогли під’єднати школи, медичні заклади, бібліотеки, дитячі садочки, ЦНАПи. Інші населені пункти також продовжують роботу з підрядниками.
«Варто сказати, що за останньою аналітикою, ми стали лідерами серед регіонів із впровадження Інтернету в сільській місцевості. Це стало можливим завдяки ефективній роботі та співпраці територіальних громад і відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації Житомирської ОДА. Окрім того, ми розвиваємо цифрову інфраструктуру в ЦНАПах, оскільки зараз важливо сконцентрувати всі послуги в одному місці», — додав Віталій Бунечко.
Він також сказав, що карантинні обмеження підштовхують величезну кількість людей починати користуватися застосунком Дія. Багато з них робить це вперше. Тому пункти команди підтримки Дії потрібні не лише, щоб допомогти людям встановити додаток та згенерувати сертифікати, а й для того, щоб показати їм, якими ще послугами можна скористатися в майбутньому.
«Ми повністю підтримуємо ініціативу щодо розгортання таких пунктів та допомагаємо цьому процесу. Тому працюємо у тому напрямку, щоб наші громадяни мали можливість отримувати якісну практичну допомогу», — підсумував Віталій Бунечко.
Нагадаємо, що Наталія Остапченко закликала жителів Житомирщини щепитися проти COVID-19, аби уникнути посилених карантинних обмежень.