Свято українського коня у Житомирі вдруге збирає гостей
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_09/IMG_7825-14.jpg)
15 Вересня 2016 • 06:50
Кіл-сть переглядів: 539
Уже вдруге на Житомирщині відбудеться фестиваль «Свято українського коня».
Дійство проходитиме 24 вересня 2016 року на території Житомирського національного агроекологічного університету за адресою: м. Житомир, вул. Корольова, 39, навпроти ботанічного саду. Початок о 13.00 год.
Фестиваль відбудеться під організацією громадської організації «Берегиня Полісся», Житомирського обласного благодійного фонду «Берегиня Полісся» за сприянням Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирського національного агроекологічного університету, Житомирської міської ради, Головного управління поліції в Житомирській області.
Фестиваль започатковано у 2015 році для поширення національно-патріотичного виховання суспільства, популяризації здорового способу життя, популяризації і підтримки реабілітації хворих дітей за допомогою іпотерапії і анімалотерапії.
У програмі фестивалю:
- презентація оздоровчої верхової їзди;
- виступ діточок з особливими потребами на конях;
- концертна програма;
- змагання козаків на конях;
- козацькі лучники;
- ярмарок;
- мастер-класи;
- вікторина;
- конкурси;
- розіграш призів;
- нагородження переможців;
- файєр-шоу.
Організатори запрошують усіх бажаючих відвідати та прийнять участь у благодійному фестивалі «Свято українського коня». Вхід безкоштовний.