Тривають ремонтні роботи на шляхопроводі автодороги М-21
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_08/11-1024x576.jpg)
23 Листопада 2016 • 10:09
Кіл-сть переглядів: 450
За інформацією Служби автомобільних доріг у Житомирській області роботи з середнього поточного ремонту другої частини шляхопроводу у селі Осикове Бердичівського району, що на шляху Житомир-Могилів-Подільський тривають, незважаючи на нестійку погоду.
На даний час підрядною організацію проводяться роботи із скріплення арматури для подальшого омонолічування плити. Ведуться роботи з влаштування шару асфальтобетону на підходах до шляхопроводу.
Частина мосту, що ремонтується, потребує ще робіт з влаштування тротуарів, встановлення перильного та бар’єрного огороджень та пішохідних східців і влаштування асфальтобетонного покриття.
Варто нагадати, що відкриття руху по відремонтованій частині шляхопроводу відбулось у кінці вересня цього року.