#тияк: Аби не ранити батьків дитини з інвалідністю, скажіть…
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424581437_337598095938835_4255697052126852936_n-1024x1024.jpg)
12 Лютого 2024 • 12:55
Кіл-сть переглядів: 332
Пам’ятаймо, що батьки дітей з інвалідністю не потребують особливого ставлення чи специфічного спілкування. Вони такі ж батьки, як усі інші.
Будьмо добрішими, чуйнішими, відкриваймося до спілкування та навчаймося одне в одного бути сучасними мамами й татами. Прийняття кожного таким, який він є, лиш допоможе розвіяти хибні уявлення про дітей з інвалідністю та їхніх батьків.
Зібрали поради з ініціативи радниці-уповноваженої президента України з прав дитини і дитячої реабілітації Дар’ї Герасимчук у межах інформаційної кампанії «Діти як діти».