Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

#тияк: У Житомирі відбувся тренінг з психологічної підтримки для освітян

24 Травня 2024 • 15:00

Кіл-сть переглядів: 315

У Житомирі в рамках проєкту «Дієві рішення для освітнього управлінця у часи війни» відбувся тренінг «Психоемоційна підтримка учасників освітнього процесу». Захід організовано за сприяння благодійного фонду «savED» та проходив на базі закладів дошкільної освіти №25 і №73.

 

Тренінг складався з двох частин: теоретичної та практичної. Основною метою заходу було надання учасникам знань і навичок, необхідних для підтримки психоемоційного стану як власного, так і учасників освітнього процесу.

 

Під час практичної частини учасники об’єдналися в групи для дослідження власних емоцій і відчуттів, а також для відпрацювання навичок роботи у команді. Велика увага приділялася питанням зняття емоційного напруження та забезпечення психоемоційної підтримки.

 

На тренінгу особливий акцент було зроблено на питаннях психологічної стійкості, відновлення особистісних ресурсів та здатності підтримувати тих, хто поруч. В умовах війни ці навички набувають особливого значення, адже лише людина, яка вміє контролювати власний психоемоційний стан, може ефективно підтримувати інших.

 

 

 

Версія для друку