У 2018 році діти підуть до першого класу реформованої школи – Лілія Гриневич
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_06/DSC_0957.jpg)
02 Червня 2017 • 14:49
Кіл-сть переглядів: 927
У 2018/19 навчальному році діти підуть до першого класу вже реформованої школи.
Про це розповіла журналістам Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич 2 червня під час робочого візиту на Житомирщину.
«Під час зустрічі ми з педагогами обговорювали концепцію нової української школи. Це стратегічний документ, який віддзеркалюється в законі про освіту. У парламенті Закон України «Про освіту» прийняли у першому читанні. Він визначає, як фактично буде рухатися наша освіта далі, зокрема, зміни, які будуть у середній освіті. У 2018-2019 навчальному році діти підуть до першого класу реформованої школи, яка буде базуватися на компетентнісному підході», – зазначила Лілія Гриневич.
За словами Міністра, сьогоднішня середня школа вже не відповідає вимогам сучасності.
«Ми хочемо перейти від школи, яка напихає дітей знаннями, здебільшого, теоретичними, до школи для життя у 21-му столітті. Надати дітям саме ті компетентності, які необхідні, щоб самореалізуватися індивідуально, професійно. Також буде оновлення підготовки вчителів», – розповіла Лілія Гриневич.
Нагадаємо, 2 червня Міністр освіти і науки України відвідала Коростишівську гуманітарну гімназію №5 та привітала Житомирський національний агроекологічний університет з 95-річчям.