У червні жителі Житомирщини взяли двічі більше «теплих» кредитів, ніж у травні
10 Липня 2017 • 12:01
Кіл-сть переглядів: 496
Жителі Житомирської області та представники ОСББ у червні 2017 року оформили 602 «теплі» кредити. Це у двічі більше, ніж у травні 2017 року.
Про це повідомляє департамент містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ облдержадміністрації.
«У травні банківські установи видали 602 «теплі» кредити населенню та ОСББ області. Зокрема, АТ «Ощадбанк» видало 1 кредит ОСББ «Біля вежі» на суму 186,579 тис. грн. Житомирське регіональне управління ПАТ КБ «ПриватБанк» надало 600 кредитів населенню, а АБ «Укргазбанк» – 1 кредит фізичній особі на суму 50 тис. грн», – йдеться у повідомленні.
Крім того, жителі області вже почали користуватися обласною програмою, ініційованою головою ОДА Ігорем Гундичем, яка передбачає відшкодування за встановлення сонячних батарей та електростанцій.
Відтак, АБ «Укргазбанк» видав 2 кредити на електростанції на суму 62,79 тис. грн та 232,910 тис. грн. у м. Житомирі.
Нагадаємо, «теплий» кредит для населення дається на придбання котла з використанням будь-яких видів палива та енергії (крім природного газу) з відшкодуванням від 20 до 70% суми кредиту; на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів з відшкодуванням від 30 до 70 % суми кредиту.
Також жителі Житомирщини можуть отримати до 20% відшкодування за встановлення сонячних батарей.
За довідками щодо кредитування можна звертатися за телефоном: (0412) 47-47-12.