У Чуднівському управлінні Пенсійного фонду відкрили сучасний фронт-офіс. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2018_05/Chudniv_3.jpg)
09 Грудня 2016 • 15:11
Кіл-сть переглядів: 980
Сьогодні, 9 грудня, відбулось відкриття фронт-офісу обслуговування громадян в Чуднівському об’єднаному управлінні ПФУ із сучасною модернізованою залою для обслуговування понад 11 тисяч пенсіонерів.
У церемонії відкриття взяли участь голова райдержадміністрації Петро Яригін, начальник головного управління ПФУ в області Іван Заінчковський, директор обласного центру зайнятості Ігор Іщенко, голова районної ради Павло Домашенко.
Громадян будуть обслуговувати три фахівці. Усі робочі місця обладнані сучасною комп’ютерною технікою. У залі встановлено одне робоче місце для відвідувачів для надання можливості користування електронними сервісами.
Це дозволить уникнути черг, організувати комфортний процес надання консультацій і прийому документів для призначення та перерахунку пенсій. Забезпечить прозорість та відкритість процедури надання послуг, оперативність її отримання та зручність доступу до інформації.