У Коростені учасників АТО поінформували про пільги та соціальний захист
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_02/Korost_ATO1.jpg)
13 Лютого 2017 • 16:06
Кіл-сть переглядів: 710
12 лютого у Центрі соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи м. Коростень з учасниками АТО обговорили питання соціального захисту.
Зокрема, воїни мають право на лікувально-оздоровчу путівку та можуть самі обрати санаторій, в якому бажають оздоровлюватися. У разі не використання цієї пільги, гроші за не використану путівку повертаються у встановленому розмірі, приблизно 5250 гривень.
Учасники обговорили порядок оформлення субсидії та встановлення безкоштовних лічильників на воду.
Учасників АТО також ознайомили з інформацією про вільні вакансії по працевлаштуванню, так як серед них виявилось багато безробітних.
Зустрічі групи «Гуртом легше» відбуваються кожної неділі о 13:00.
Тел.: (04142) 2-23-66.