Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

У квітні жителі області зможуть подати заявку для отримання компенсації за доїльний апарат. Перелік документів

14 Березня 2018 • 15:27

Кіл-сть переглядів: 344

Вже у квітні жителі області можуть подати заявку до ОДА для того, щоб отримати компенсацію з обласного бюджету за закуплену установку індивідуального доїння. До того часу власники 3 і більше корів можуть підготувати всі необхідні документи для подання.

 

Про це інформує управління агропромислового розвитку ОДА.

 

У минулому році 296 домогосподарств Житомирщини отримали відшкодування за доїльні апарати на загальну суму 1,9 млн грн з обласного бюджету. На 2018 рік на цей напрям програми АПК депутати під час сесії виділили ще 1 млн грн.

 

Наразі управління формує склад обласної комісії, яка прийматиме документи від населення. Після затвердження складу головами ОДА та облради буде оголошено прийом заявок на виплату відшкодування вартості закуплених установок індивідуального доїння.

 

Вже у квітні жителі області зможуть подати документи та заявки на отримання компенсації. Тому наразі у домогосподарств Житомирщини є достатньо часу, аби зібрати та підготувати всі необхідні документи:

  1. Заявку за формою.
  2. Реквізити про відкриття поточного рахунку, видані банком.
  3. Платіжний документ (касовий чек або товарний чек, або розрахункова квитанція, або прибутковий касовий ордер), що підтверджує сплату коштів та технічну документацію за придбану установку індивідуального доїння. Документи, подані на засідання комісії, повинні містити реквізити продавця, бути завірені печаткою і його підписом. У разі, якщо продавець працює без печатки, повинна бути замітка б/п.
  4. Довідку, видану сільською, селищною, міською чи районною у місті радою, територіальною громадою про кількість корів.
  5. Копії паспортів корів та ветеринарних карток до них, завірених належним чином.
  6. Копії паспорта особи та документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків.
  7. Письмове зобов’язання про збереження придбаної установки індивідуального доїння протягом п’яти років (у разі закупівлі наступної установки до закінчення вказаного терміну, витрати не відшкодовуються).

 

Умови отримання компенсації залишаються незмінними:

  • подати заявки можуть господарства населення Житомирщини, які утримують 3 і більше корів;
  • розмір компенсації – не більше 7 тисяч гривень;
  • отримати таку компенсацію господарство населення має право один раз на 5 років.

 

За детальною інформацію про отримання компенсації звертатись до управління агропромислового розвитку ОДА за адресою: майдан ім. С.П. Корольова, 3/14, телефон: (0412) 47-47-50.

 

Нагадаємо, що цьогоріч розширили напрямки підтримки села. До програми АПК додали 3 нові напрямки – підтримка створення кооперативів, дорадництво, розвиток м’ясо-молочного виробництва.

Версія для друку