У січні Житомирщина вдвічі збільшила обсяги будівельних робіт
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_12/5aab0d71.jpg)
28 Лютого 2017 • 09:11
Кіл-сть переглядів: 461
У січні 2017 року Житомирщина вдвічі збільшила обсяги будівельних робіт та посідає друге місце серед регіонів України за індексом будівельної продукції.
Про це повідомляє департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Житомирської облдержадміністрації.
«Підприємства області у січні виконали будівельні роботи на суму 33,9 млн грн. Збільшивши обсяги будівництва вдвічі порівняно з січнем минулого року, ми посідаємо 2 місце в Україні за індексом будівельної продукції, який становить 208,3%», – розповів директор департаменту Роман Щебетов.
За його словами, нове будівництво, реконструкція та технічне переозброєння склали 79,9% від загального обсягу виконаних будівельних робіт, поточний і капітальний ремонти – 13,4% та 6,7% відповідно.
Найбільше коштів у будівництво вклали у м. Житомирі (43,5%) та Житомирському районі (42,4%).
Довідково:
Індекс будівельної продукції складається із індексів будівництва будівель (житлових та нежитлових) та інженерних споруд помножених на додану вартість будівель та інженерних споруд у загальній доданій вартості базисного року.
Індекс будівництва будівель розраховується як співвідношення обсягу виконаних робіт у звітному періоді до обсягу виконаних робіт за базисний рік скорегований на індекс цін на будівельно-монтажні роботи будівництва будівель.
Індекс будівництва інженерних споруд як співвідношення обсягу виконаних робіт у звітному періоді до обсягу виконаних робіт за базисний рік скорегований на індекс цін на будівельно-монтажні роботи будівництва інженерних споруд.