У ЖДТУ відтепер посилено співпрацю з підприємствами за допомогою Центру розвитку кар’єри. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_10/IMG_6465.jpg)
28 Жовтня 2016 • 15:49
Кіл-сть переглядів: 930
Відтепер у Житомирському державному технологічному університеті студенти зможуть більше дізнатися про працевлаштування та співпрацю з бізнесом області.
Сьогодні, 28 жовтня, у ЖДТУ відбулося урочисте відкриття Центру розвитку кар’єри.
Участь у заході взяли заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, народний депутат України Борислав Розенблат, депутат обласної ради Олена Галагуза, а також 35 представників підприємств.
Ректор університету Віктор Євдокимов зазначив, що цей Центр – це постійний офіс, який допомагатиме студентам, випускникам, роботодавцям вирішувати проблеми, які існують на ринку праці.
Сьогодні у ЖДТУ діє дуальна система навчання, завдяки якій було змінено навчальні плани, відкореговано їх до потреб роботодавців.
Ярослав Лагута привітав університет з такою важливою подією та зазначив: «Сьогоднішній захід – це великий крок у майбутнє. Я сподіваюсь, що не лише на відкритті, але і у роботі Центру будуть використовуватися сучасні методи, технології і підходи. З одного боку, багато випускників не можуть знайти роботу. З іншого – роботодавці мають велику проблему з пошуком якісних кадрів. Тому цей центр і покликаний якісно і сучасно поєднати студентів і роботодавців».
У рамках відкриття Центру ЖДТУ підписав ще два договори про співпрацю з підприємствами. У свою чергу представники фірм – потенційні роботодавці презентували свої можливості та пропозиції для університету.