У Житомирі обговорили Стратегію національно-патріотичного виховання молоді. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_11/IMG_4953.jpg)
23 Листопада 2016 • 11:04
Кіл-сть переглядів: 684
Сьогодні, 23 листопада, у Житомирській ОДА відбулося перше спільне засідання колегії управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та обласної координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання.
У засіданні взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, міських рад, члени колегії та координаційної ради, керівники обласних установ та організацій з питань сім’ї, молоді та спорту.
«Питання патріотичного виховання одне з пріоритетних у нашій державі. Сподіваюся, що всі розуміють важливість дій і ми, як координаційна рада, плідно працюватимемо», – зазначив Ярослав Лагута.
Головне завдання молодіжної політики – формування у молодого покоління українських національних суспільно-державницьких цінностей.
Усі присутні були поінформовані про хід виконання «Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки».
За результатами спільного засідання було прийнято рішення розробити на 2017 рік план роботи обласної координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді, а також залучати учнів та студентів до таких заходів.