У Житомирі організували теплу зустріч для родин загиблих учасників АТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_12/IMG_5190-1024x768.jpg)
12 Грудня 2016 • 14:22
Кіл-сть переглядів: 550
До Дня благодійництва, який відповідно до Указу Президента України відзначається у другу неділю грудня, громадська обласна організація «Захист дітей війни» влаштувала зустріч родин загиблих учасників АТО.
Близько 40 сімей з м. Житомира та області зібрались разом для того, аби познайомитись та підтримати один одного, обмінятись думками та об’єднати зусилля для захисту своїх прав та пільг.
Участь в зустрічі взяли представники Центру допомоги учасників АТО при облдержадміністрації, які за необхідності консультували членів родин з різних питань.
Володимир Цирюк, голова правління ГО «Захист дітей війни», наголосив на тому, що такі зустрічі потрібні насамперед для того, аби члени сімей відчували, що жертва їхніх близьких не є даремною. Кожен українець пам’ятає про подвиги загиблих учасників АТО, а їх родини не залишаться без уваги та турботи з боку суспільства.
Учасники зустрічі разом пригадували тих, кого втратили, та ділились спогадами.
Зустріч родин загиблих учасників АТО профінансовано в межах обласної комплексної Програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Житомирської області на 2013-2017 роки.