У Житомирі представники ОТГ отримали нові знання. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_02/DSC_1103.jpg)
14 Лютого 2017 • 08:52
Кіл-сть переглядів: 730
Сьогодні, 14 лютого, у Житомирі пройшов семінар «Організація роботи об’єднаних територіальних громад» для секретарів сільських, селищних, міських рад ОТГ за участю директора Житомирського Регіонального центру розвитку місцевого самоврядування Василя Невмержицького.
«Мета нашого семінару – отримати знання, які будуть використовуватися безпосередньо в вашій роботі. Згодом будуть проводитися і навчання з щодо написання стратегій, проектів, грантових заявок», – зазначив Василь Невмержицький.
Серед усіх питань учасники семінару ознайомилися із організацією роботи ОТГ.
Також учасники детально дізналися про юридичне забезпечення діяльності ради та виконавчих органів: нормативно-правові акти та їх прийняття, оприлюднення, контроль.
Крім цього, секретарям рад розповіли про регламент ради, про постійні комісії та роботу із депутатами.
Учасники семінару також ознайомилися і з ведення діловодства, дізналися про прийом громадян та зберігання документів.
Семінар проходив за підтримки програми U-LEAD з Європою.