У Житомирі презентували книгу Василя Піддубного «Холодне серце»
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_06/IMG_1337.jpg)
29 Червня 2017 • 14:18
Кіл-сть переглядів: 531
Історична повість з елементами фольклору та містики – у Житомирі презентували книгу «Холодне серце» автора, який побував у зоні АТО, Василя Піддубного.
Презентація проходила сьогодні, 29 червня, в Домі української культури.
«Кожен хто прочитає цю книгу, зможе знайти щось для себе. Ця книга – про Україну», – зазначив Василь Піддубний.
У книзі йдеться про козацькі часи, вона наповнена філософією про честь, хоробрість та кохання. Ілюстрації до книги придумував та малював сам автор. Прототипи героїв – сучасні люди. Для автора головне, щоб люди знали історію України, а не насолоджувалися історією кохання.
Кожен присутній міг придбати книгу з автографом та сфотографуватися із автором.