У Житомирі презентують історії успіху об’єднаних громад з різних областей України
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_04/big_6085_116034or.jpg)
05 Квітня 2017 • 13:45
Кіл-сть переглядів: 541
Завтра, 6 квітня, Житомир зустрічатиме учасників Секції Асоціації міст України з питань об’єднаних територіальних громад.
Зустріч відбудеться о 12.00 год. у прес-центрі Житомирської міської ради.
У програмі дводенного заходу:
- представлення історій успіху своїх громад головами ОТГ Житомирської, Полтавської та Черкаської областей,
- презентація «Річниця децентралізації: успіхи та якісні перетворення» від керівника відділу взаємодії з місцевими органами влади Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лілії Попової,
- представлення новинок у законодавстві з питань ОТГ від експерта Центрального офісу впровадження децентралізаційної реформи Асоціації міст України Юлії Вернигор,
- презентація «Формування спроможних громад: гроші VS люди» від директора департаменту бюджетів і фінансів Житомирської міської ради Сергія Гаращука,
- презентація впроваджених енергоефективних заходів у комунальній сфері міста Житомира (відвідування утеплених дитячих садочків, навчального закладу та котельні),
- ознайомлення із практичним досвідом розвитку ОТГ на базі Тетерівської сільської об’єднаної територіальної громади Житомирської області.
Учасники – голови міських, селищних, сільських рад Кіровоградської, Житомирської, Чернівецької, Волинської, Вінницької, Івано-Франківської, Хмельницької, Чернігівської, Тернопільської, Черкаської, Полтавської, Львівської, Рівненської та Одеської областей.